Soner Baytar 'Kripto' Dijital Para Master Eğitimi
Şimdi Başvur
Eğitimlerimize sadece bir adım uzaklıktasın. Aşağıdaki formu doldurduğunuzda detaylı bilgi için sizi arayacağız.
'Kripto' Dijital Para Master Eğitimi

Kripto ‘Dijital’ Para alanında tüm terimlere hâkimseniz, fakat bu alanda daha da profesyonelleşebilmek, bireysel işlemler yapabilmek ve kendi paranızı yönetebilmek istiyorsanız üst seviye olarak hazırlamış olduğumuz eğitimin master seviyesidir.


İşlemleri daha hızlı ve kolay yapabilmek, dijital paranızın hacmini artırabilmek amacı ile hazırlamış olduğumuz üst seviye master eğitimimizde tüm teknik terimleri öğrenmiş olacak, kaldıraçlı margin, spot işlemleri, grafik okuma ve tüm analiz sistemlerine bu seviyede anlamış ve geliştirmiş olacaksınız.


Herhangi birinin rehberliğine ihtiyaç duymadan kendi paranızı yönetebilecek, grafik analizi yapacak, ne zaman nere de alım satımlar yapılır öğrenmiş olacaksınız. Sizlerde bu eğitim ile üst seviye konuların tamamına hâkim olacak, farklı kişilerin de dijital paralarını yönetebileceksiniz.


Uzaktan "'Kripto' Dijital Para Master" Eğitimine Kimler Katılabilir?
 • Tüm yerli ve yabancı yatırımcılar ve yatırımcı adayları,
 • Sanal parayla ilgilenen ve bu alanda kendini geliştirmek isteyenler,
 • BT yöneticileri ve denetçileri,
 • Finans Uzmanları,
 • Ve Kripto Para alanında yetkinliğini belgelemek isteyen herkes bu eğitime katılabilir
Uzaktan 'Kripto' Dijital Para Master Eğitiminin İçeriği Nedir?
 • Online ve Offline Cüzdanlar
 • Ağ Üzerinde İşlem Takibi
 • Dört Temel Esas
 • Grafik Ekranı Detaylı Kullanımı
 • Mum Çeşitleri ve Anlamları
 • RSI İndikatörü
 • Fibonacci İndikatörü
 • Bollinger Bandı
 • MACD İndikatörü
 • Margin Kaldıraçlı İşlemler
 • Margin Kaldıraçlı İşlemler 2
Eğitimi Alan Kişiler Nerelerde Kullanabilir?
 • Bireysel dijital paramızın yönetiminde,
 • Bireysel Yatırım Danışmanlığı yapabilir,
 • Bireysel Portföy yönetiminde kullanılabilir
Soner Baytar / 'Kripto' Dijital Para Uzmanı

Finans alanında 20 yıllık aktif tecrübesiyle, 2016 yılından bu yana da dijital paralar ve borsa üzerine kişisel araştırma ve yatırım uzmanlığı yapmış, 2017 yılı WRC TOKEN Türkiye Manager 2019 NNT DİGİTAL Türkiye Adminliği 2020 NİTROEX TOKEN ve EXCHANGE Türkiye Advisorlüğü görevlerin de bulunmuş olduğu projelerdir.Tanıtım Videosu
Sertifika Hakkında

ICCW ONAYLI SERTİFİKA

INTERNATIONAL CERTIFICATION CENTER OF THE WORLD (DÜNYA ULUSLARARASI SERTİFİKASYON MERKEZİ) TARAFINDAN ONAYLANIP AKREDİTE EDİLEN VE TÜM DÜNYA ÜLKELERİNDE GEÇERLİ OLAN SERTİFİKALAR


TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ ONAYLI SERTİFİKA

TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ONAYLANAN VE E- DEVLETTE SORGULANIP GÖRÜNTÜLENEN SERTİFİKALAR

SPK UYARI
SERMAYE PİYASASI KURULU’NUN SERİ: V NO: 52 MADDESİ KAPSAMINDAKİ YASAL UYARI

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yayımlanan “Yatırım Danışmanlığı Faaliyetine ve Bu Faaliyette bulunacak kurumlara ilişkin Esaslar Hakkındaki Tebliğ” çerçevesinde;


Burada yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değil, eğitim çalışması kapsamındadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.


Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.


Ulaşmış olduğunuz bu blog kapsamındaki paylaşılan gerek sözel gerekse grafik bilgileri ulaşılabilen ilk kaynaklardan iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil ve surette olursa olsun herhangi bir karara dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla toplanmıştır.


Güvennet Akademi İletişim ve Eğit. Hizm. Ltd. Şti. her an, hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu blog kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette Güvennet Akademi İletişim ve Eğit. Hizm. Ltd. Şti. herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu kişilere ait olacaktır.


Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile uğrayacağı maddi ve/veya manevi zararı, kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette Güvennet Akademi İletişim ve Eğit. Hizm. Ltd. Şti. sorumlu tutulamayacaktır.

Güvennet Akademi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
KABUL ET
close
Güvennet Akademi Whatsapp Destek Hattı
HEMEN KAYIT OL
Eğitimlerimize sadece bir adım uzaklıktasın. Aşağıdaki formu doldurduğunuzda detaylı bilgi için sizi arayacağız.
DETAYLI BİLGİ AL
Eğitimlerimize sadece bir adım uzaklıktasın. Aşağıdaki formu doldurduğunuzda detaylı bilgi için sizi arayacağız.
Hemen Bilgi Al